احداث همزمان میدان و تقاطع غیر همسطح ملاسرای شفت/ پیوستِ پیرده به شهر شفت
احداث همزمان میدان و تقاطع غیر همسطح ملاسرای شفت/ پیوستِ پیرده به شهر شفت

نماینده عالی دولت در شفت با اشاره به اینکه مصوبه احداث میدان ورودی این شهرستان در ملاسرا به اداره راه و شهرسازی ابلاغ شده است افزود : با پیگیری های انجام شده فاز نخست این پروژه شامل احداث همزمان میدان و تقاطع غیر همسطح اجرایی خواهد شد.

محمدرضا محسنی در آیین تجلیل از خبرنگاران شفت در فرمانداری این شهرستان با اشاره به میلاد فرخنده حضرت فاطمه(س) روز گرامیداشت مقام زن را تبریک گفت.

به گزارش ورس به نقل از روابط عمومی فرمانداری  شفت ، وی با بیان اصحاب رسانه در ماه های اخیر زحمات بسیاری را در بخش اطلاع رسانی به دوش کشیده اند افزود : اطمینان خاطر دارم که خبرنگاران می توانند پل ارتباطی مسوولین و مردم شهرستان شفت باشند.

فرماندار شفت با اشاره به اینکه در سال ۹۵ کشورمان فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرد افزود: با سپاس الهی و به واسطه خون شهدا ، صبر و استقامت خانواده شهدا ، تدابیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب و اندیشه ریاست محترم جمهور بیشتر مشکلاتی که به سمت چالش می رفت ؛  برطرف شده است.

محسنی فرماندار شفت

وی در ادامه با بیان اینکه بزرگترین دستاورد نظام اسلامی و دولت در سال ۹۵ ایجاد بستر امنیت پایدار در کشور است افزود : توسعه کشور بدون امنیت پایدار محقق نخواهد شد.

نماینده عالی دولت در شفت با اشاره به اینکه برجام تدبیر مقام معظم رهبری در راستای نرمش قهرمانانه بود افزود : برجام بدعهدی آمریکا و حقانیت نظام جمهوری اسلامی را به اثبات رسانید و سبب گشایش های اقتصادی و از سرگیری ارتباطات بین المللی در دوران پسا تحریم شد.

وی با بیان اینکه دولت پیشانی نظام و خدمات دولت خدمات نظام است افزود : بزرگترین عملکرد دولت ثبات اقتصاد و امنیت است.

محسنی با اشاره به اینکه مردم تورم ۴۰ درصدی چند سال پیش را در خاطر دارند افزود : بر اساس اطلاعات مرکز آمار ایران نرخ تورم کشور تک رقمی شده است.

فرماندار شفت با بیان اینکه در گذشته ارزش پول کشورمان در ظرف یک سال سه برابر کاهش یافت افزود: در سایه ثبات اقتصادی رشد اقتصادی ایران از منفی ۶ درصد به مثبت ۶ درصد رسید.

وی برخی از مشکلات واحدهای صنعتی را ناشی از عدم پرداخت یارانه تولید دانست و افزود : دربیان کاستی ها نباید از دایره انصاف خارج شد.

نماینده عالی دولت در شفت با اشاره به اینکه یکی از مشکلات این شهرستان پرداختن به مسایل حاشیه ای است افزود : توسعه شفت با کار و مشارکت عمومی محقق خواهد شد.

وی با بیان اینکه شفت با انباشت مشکلات مواجه است افزود: مشکلات این شهرستان به مرور زمان و با جدیت و اهتمام مسوولین کاسته خواهد شد.

محسنی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه شهرستان شفت حدود۱۰ کیلومتر شبکه فاضلاب سنتی دارد افزود : طرح مطالعاتی فاضلاب شهری در شفت و احمدسرگوراب تا تیر ماه سال آینده به اتمام خواهد رسید و طول این شبکه پس از اجرا به ۷۷ کیلومتر خواهد رسید.

وی با بیان اینکه ۲۳ کیلومتر راه روستایی امسال به بهره برداری رسیده است افزود : شفت در شاخص برخورداری از راه روستایی از متوسط استانی بالاتر است.

فرماندار شفت با اشاره به اینکه ضعف برق ۱۲ روستا تا پایان سال برظرف خواهد شد افزود :شبکه برق ۴ روستا نیز در اوایل سال جدید تقویت خواهد شد.

وی با بیان اینکه ۲۰۰ میلیون تومان از اعتبارات ملی برای تجهیز بیمارستان امام رضا(ع) شفت تخصیص یافت افزود: پس از ۲۲ سال یک دستگاه آمبولانس پیشرفته جدید به مرکز اورژانس تحویل داده شد و این درحالی است که در گذشته از خودروهای دست دوم شهرستان های دیگر برای خدمات رسانی استفاده می شد.

نماینده عالی دولت در شفت با اشاره به اینکه مصوبه احداث میدان ورودی این شهرستان در ملاسرا به اداره راه و شهرسازی ابلاغ شده است افزود : با پیگیری های انجام شده فاز نخست این پروژه شامل احداث همزمان میدان و تقاطع غیر همسطح اجرایی خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار شفت به جز ۱۳روستای محدوده اجرای سد لاسک گاز دار شده اند افزود : گازرسانی به روستاهای شفت یک انقلاب بزرگ است که با تدابیر دولت به بار نشسته است.

محسنی با بیان اینکه با پیگیری های انجام شده ۱۱ روستای شفت کد آبادی دریافت کرده اند افزود : روستای پیرده نیز به محدوده شهر شفت افزوده شد.

وی با اشاره به اینکه نگاه به انتخابات باید جامع و بر اساس منافع ملی باشد افزود : امنیت ، سلامت ، رقابت و حضور حداکثری مردم در پای صندوق های آراء از مطالبات رهبر معظم انقلاب از مجریان  انتخابات و مردم عنوان شده است.

نماینده عالی دولت با بیان اینکه التزام همگان به رعایت قانون و اخلاق باید توسط رسانه های فرهنگ سازی گردد افزود : تحریک حساسیت های قومی در انتخابات خیانت و تشکیک و تشویش اذهان عمومی در روند اجرای انتخابات جرم است.

وی در پایان افزود : انتخابات یک برنده دارد و آن هم ملت ایران است.