• آخرین خبر با عنوان ، عناوین روزنامه های امروز در 3 ساعت قبل منتشر شده است .
 • سه شنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۵
  »   شفت  »   زمینه های تبیین و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان فراهم شود
  22 views
  ۲۲ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۲۰:۰۴

  فرماندار شفت :

  زمینه های تبیین و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان فراهم شود

  فرماندار شفت گفت : راهیان نور یکی از برنامه های خوب فرهنگی در راستای آگاهی بخشی به نسل سوم بعداز انقلاب است.

  محمدرضا محسنی در جلسه ستاد هماهنگی اعزام کاروان های راهیان نور این شهرستان که با حضور مسوولین ذیربط در سالن میرزای شفتی فرمانداری برگزار شد گفت : راهیان نور یکی از برنامه های خوب فرهنگی در راستای آگاهی بخشی به نسل سوم بعداز انقلاب است.

  وی با بیان اینکه دشمنان تلاش می کنند تا باور و اعتقادات نسل جوان جامعه را نسبت به رشادت ها و فداکاری های رزمندگان انقلاب اسلامی از بین ببرد، افزود: باید اندیشه شهادت طلبی که رمز موفقیت و پیروزی و مدیریت دفاع مقدس بود به نسل جوان جامعه انتقال یابد.

  فرماندار شفت در ادامه  تأکید کرد: دشمن درصدد تشکیک و نابودی این فرهنگ با استفاده از برنامه ها و ابزارهای فرهنگی است و ما به عنوان مسئول نظام مقدس اسلامی موظف هستیم زمینه های تبیین و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان را فراهم آوریم .

  وی اعزام کاروان های راهیان نور را یکی از برنامه های فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و خاطرنشان کرد: حضور دستگاهای اجرایی در اجرای مطلوب تر این برنامه امری ضروری می باشد.

  روابط عمومی فرمانداری شفت
  پیوستن به کانال تلگرامی پایگاه خبری ورس

  مطالب مرتبط شفت

  سومین سالگرد ارتحال ملکوتی عالم ربانی حجت الاسلام سید مهدی موسوی واعظ در مسجد جامع شهر شفت برگزار می شود.
  رحمت حیدری نژاد معاون فرماندار شفت ، سرهنگ صداقت فرمانده انتظامی این شهرستان و ارسلان مقیمی بخشدار احمدسرگوراب به سایننگاه رفتند تا با مادر شهید زلفعلی گلپور دیدار کنند.
  فرمانده انتظامي شهرستان شفت از توقيف يك دستگاه كاميون كمپرسي با بيش از 17 ميليون ريال جريمه پرداخت نشده توسط ماموران پليس راهنمايي و رانندگي در اين شهرستان خبر داد.
  پخت 18دیگ آش نذری به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س ) در شفت برگزار خواهد شد.