• آخرین خبر با عنوان ، عناوین روزنامه های امروز در 3 ساعت قبل منتشر شده است .
 • سه شنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۵
  »   شفت  »   با افزایش سطح آگاهی ها می توان از گسترش آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان جلوگیری کرد
  23 views
  ۲۲ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۲۰:۰۲

  معاون فرماندار شفت :

  با افزایش سطح آگاهی ها می توان از گسترش آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان جلوگیری کرد

  اولین جلسه ستاد شهرستانی پیشگیری از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان به ریاست معاون فرماندار شفت و با حضور مسوولین ادارات ذیربط در فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

  اولین جلسه ستاد شهرستانی پیشگیری از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان به ریاست معاون فرماندار شفت و با حضور مسوولین ادارات ذیربط در فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

  به گزارش پایگاه خبری ورس ، رحمت حیدری نژاد در این جلسه  با اشاره به اهمیت این بیماری و ارتباط آن با سلامت عمومی جامعه و ایفای نقش مهم دامپزشکی در پیشگیری و مقابله با آن افزود : با توجه به حساسیت موضوع آنفلوآنزای حاد پرندگان و به منظور پیشگیری و مقابله با موارد احتمالی بروز بیماری و راهکارهای ارایه شده همه دستگاهای مرتبط می بایست با دامپزشکی شهرستان همکاری لازم را داشته باشند.

  معاون فرماندار شفت با بیان اینکه بخشداران ، دهیاران و شوراهای اسلامی برای ارتقای سطح آگاهی مردم نسبت به این بیماری اقدامات لازم را با هماهنگی دامپزشکی شهرستان انجام دهند افزود : با افزایش سطح آگاهی ها می توان از گسترش این بیماری جلوگیری کرد.

  ورس
  پیوستن به کانال تلگرامی پایگاه خبری ورس

  مطالب مرتبط شفت

  سومین سالگرد ارتحال ملکوتی عالم ربانی حجت الاسلام سید مهدی موسوی واعظ در مسجد جامع شهر شفت برگزار می شود.
  رحمت حیدری نژاد معاون فرماندار شفت ، سرهنگ صداقت فرمانده انتظامی این شهرستان و ارسلان مقیمی بخشدار احمدسرگوراب به سایننگاه رفتند تا با مادر شهید زلفعلی گلپور دیدار کنند.
  فرمانده انتظامي شهرستان شفت از توقيف يك دستگاه كاميون كمپرسي با بيش از 17 ميليون ريال جريمه پرداخت نشده توسط ماموران پليس راهنمايي و رانندگي در اين شهرستان خبر داد.
  پخت 18دیگ آش نذری به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س ) در شفت برگزار خواهد شد.