• آخرین خبر با عنوان ، عناوین روزنامه های امروز در 3 ساعت قبل منتشر شده است .
 • سه شنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۵
  »   شفت  »   کشف یک کیلو و 400 گرم مواد مخدر در شهرستان شفت/ 12 نفر دستگیر شدند
  37 views
  ۲۱ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۹:۴۱

  فرمانده انتظامی شهرستان شفت خبر داد:

  کشف یک کیلو و ۴۰۰ گرم مواد مخدر در شهرستان شفت/ ۱۲ نفر دستگیر شدند

  یک کیلو و 400 گرم مواد مخدر در اجرای طرح پاک سازی نقاط آلوده در شهرستان شفت کشف شد.

  فرمانده انتظامی شهرستان شفت از کشف بیش از یک کیلو و ۴۰۰ گرم در اجرای طرح پاک سازی نقاط آلوده و مقابله با توزیع کنندگان مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
  به گزارش پایگاه خبری ورس ، سرهنگ علی صداقت در تشریح این خبر گفت : در اجرای این طرح و در پی اخبار و اطلاعات مردمی واصله و طی هماهنگی انجام شده با مرجع محترم قضایی ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و ماموران انتظامی این فرماندهی اقدام به اجرای طرح به محوریت یکی از مناطق شهرستان نمودند.
  وی در ادامه افزود : در اجرای این طرح مامورین با انجام تحقیقات میدانی و مشخص شدن نحوه فعالیت و مخفیگاه متهمین طی ۴ فقره عملیات موفق به دستگیری۱۲ نفر و کشف بیش ازیک کیلو و ۴۰۰ گرم از انواع مواد مخدر شدند.
  وی افزود : متهمین با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی گردیدند.
  سرهنگ علی صداقت در پایان با تاکید بر استمرار این طرح توسط عوامل انتظامی این فرماندهی خاطر نشان کرد : باقدردانی از تعامل و مشارکت مردمی با پلیس در راستای برخورد با متخلفان از عموم شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مشکوک به ویژه در زمینه تولید و توزیع مواد مخدر ، مراتب رابه مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ اعلام کنند.

  ورس
  پیوستن به کانال تلگرامی پایگاه خبری ورس

  مطالب مرتبط شفت

  سومین سالگرد ارتحال ملکوتی عالم ربانی حجت الاسلام سید مهدی موسوی واعظ در مسجد جامع شهر شفت برگزار می شود.
  رحمت حیدری نژاد معاون فرماندار شفت ، سرهنگ صداقت فرمانده انتظامی این شهرستان و ارسلان مقیمی بخشدار احمدسرگوراب به سایننگاه رفتند تا با مادر شهید زلفعلی گلپور دیدار کنند.
  فرمانده انتظامي شهرستان شفت از توقيف يك دستگاه كاميون كمپرسي با بيش از 17 ميليون ريال جريمه پرداخت نشده توسط ماموران پليس راهنمايي و رانندگي در اين شهرستان خبر داد.
  پخت 18دیگ آش نذری به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س ) در شفت برگزار خواهد شد.