• آخرین خبر با عنوان ، عناوین روزنامه های امروز در 3 ساعت قبل منتشر شده است .
 • سه شنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۵
  »   شفت, ویژه  »   بزرگمرد عرصه مصلحت ، گفتمان و شجاعت به همسنگران شهیدش پیوسته است
  28 views
  ۲۰ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۳:۱۲

  پیام مشتر فرماندار، امام جمعه و نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی

  بزرگمرد عرصه مصلحت ، گفتمان و شجاعت به همسنگران شهیدش پیوسته است

  محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان شفت، سید عبدالله هاشمی امام جمعه شفت و محمد مهدی افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی مشترک درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار صدیق امام و مقام معظم رهبری را به مردم شهید پرور ایران اسلامی و شهرستان شفت تسلیت و تعزیت گفتند.

  محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان شفت، سید عبدالله هاشمی امام جمعه شفت و محمد مهدی افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی مشترک درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار صدیق امام و مقام معظم رهبری را به مردم شهید پرور ایران اسلامی و شهرستان شفت تسلیت و تعزیت گفتند.

  متن کامل این پیام به شرح زیر است :

  بسم الله الرحمن الرحیم

   إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

  اِذا ماتَ العالِمٌ ثَلُمَ فِی الاسلامِ  ثُلمَهً لا یَسُدُّها شَیءٌ

  حیات پربرکت عالم جلیل القدر ، مجاهد صبور و پیشگام عرصه مبارزه ، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی فصلی بی تکرار ، خواندنی و تحسین برانگیز از تاریخ معاصر سرزمین پر از شور و شهامت ماست. با عروج آسمانی این قهرمان عرصه های پیروزی نهضت اسلامی ، دفاع مقدس و سازندگی ، جمهوری اسلامی ایران سردار و یکی از استوانه های خویش را برای همیشه از دست داد. در فضیلت این یگانه ی دوران همین بس که مقام معظم رهبری فرموده اند : ((هیچ کس برای من هاشمی نمی شود)).  فرزند صدیق امام خمینی (ره) و یار و برادر همدل و همراه مقام معظم رهبری و بزرگمرد عرصه مصلحت و گفتمان و شجاعت امروز به همسنگران شهیدش پیوسته است. ایران اسلامی همواره جای خالی این مرد عرصه عقلانیت و اعتدال و مدارا و به تعبیر ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر روحانی ، سنگ زیرین آسیاب نظام اسلامی را احساس خواهد کرد. اینجانبان ضمن تسلیم و رضا در برابر مشیت الهی ، این ارتحال جانگداز را به حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری و مردم شهید پرور ایران اسلامی و شهرستان شفت تسلیت و تعزیت عرض می نماییم.

  محمد رضا محسنی

  فرماندار شهرستان شفت

  سید عبدالله هاشمی

  امام جمعه شهرستان شفت

  محمد مهدی افتخاری

  نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی

  روابط عمومی فرمانداری شفت
  پیوستن به کانال تلگرامی پایگاه خبری ورس

  مطالب مرتبط شفت  , ویژه

  سومین سالگرد ارتحال ملکوتی عالم ربانی حجت الاسلام سید مهدی موسوی واعظ در مسجد جامع شهر شفت برگزار می شود.
  رحمت حیدری نژاد معاون فرماندار شفت ، سرهنگ صداقت فرمانده انتظامی این شهرستان و ارسلان مقیمی بخشدار احمدسرگوراب به سایننگاه رفتند تا با مادر شهید زلفعلی گلپور دیدار کنند.
  فرمانده انتظامي شهرستان شفت از توقيف يك دستگاه كاميون كمپرسي با بيش از 17 ميليون ريال جريمه پرداخت نشده توسط ماموران پليس راهنمايي و رانندگي در اين شهرستان خبر داد.
  پخت 18دیگ آش نذری به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س ) در شفت برگزار خواهد شد.