• آخرین خبر با عنوان ، عناوین روزنامه های امروز در 3 ساعت قبل منتشر شده است .
 • سه شنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۵
  »   گیلان  »   نشست مجمع نمایندگان گیلان با وزیر ارتباطات
  36 views
  ۱۷ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۲۱:۲۸

  نشست مجمع نمایندگان گیلان با وزیر ارتباطات

  در این نشست مصوبات سفر رییس جمهور به گیلان و عمده ترین چالش های زیر ساخت های مخابراتی و فن آوری اطلاعات این استان بررسی شد.

  مصوبات سفر رییس جمهور به گیلان و عمده ترین چالش های زیر ساخت های مخابراتی و فن آوری اطلاعات این استان عصر امروز در نشست مجمع نمایندگان گیلان و استاندار با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بررسی شد.
  به گزارش خبرگزاری صداوسیما در این نشست ، توسعه ی پهنای باند اینترنت – خطوط ارتباطی تلفن های ثابت و سیار مناطق مختلف شهری و روستایی و همچنین طرح های اولویت دار مصوب در سفر هیات دولت به گیلان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  وزیر ارتباطات در این نشست از اختصاص ۵۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه ی زیر ساخت های مخابراتی و ارتباطی گیلان خبر داد.
  محمود واعظی با بیان اینکه امسال دولت ۷۰۰ هزار فرصت شغلی در بخش های مختلف ایجاد کرده افزود: از این پس اشتغالزایی در حوزه ی فن آوری اطلاعات نیز با بهره گیری از تخصص نیروهای دانش آموخته و کارآمد در دستور کار دولت قرار خواهد گرفت.
  استاندار نیز در این نشست طرح های اولویت دار گیلان در حوزه ی مخابراتی و زیرساختی را تشریح کرد و گفت: تخصیص سریع تر اعتبارات مربوط به این طرح ها می تواند زمینه توسعه در دیگر بخش ها را فراهم نماید.
  اسدالله عباسی رییس مجمع نمایندگان گیلان نیز بر ضرورت اختصاص منابع کافی برای اتمام هرچه سریعتر خط آهن قزوین رشت و بخشی از آزاد راه باقی مانده ی این مسیر تاکید کرد و گفت: توجه به طرح های مربوط به آب و سد سازی نیز ار دیگر اولویت های استان است.
  پیوستن به کانال تلگرامی پایگاه خبری ورس

  مطالب مرتبط گیلان

  فارس : بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود رشت امروز در حمایت از سرمربی خود که به دلیل مشکلات مالی استعفا کرده بود تمرین نکردند.
  مدیر کل دامپزشکی گیلان با بیان اینکه استان‌های ساحلی گیلان، گلستان و مازندران در معرض خطر بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان هستند گفت: هفت شهر گیلان درگیر بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان شدند.
  سازمان ثبت‌ احوال کشور در هفت‌ ماهه نخست امسال ۱۰۲ هزار و ۸۱ واقعه طلاق در کشور را به ثبت رسانده است. همچنین آمار رویدادهای حیاتی این سازمان از افزایش ۶/۵ درصدی طلاق نسبت به ...
  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان گفت: شکار پرندگان و عرضه طیور بومی در بازارها تا اطلاع ثانوی ممنوع است.