بخشدار بخش مرکزی شفت با اشاره به اینکه برفروبی تمام مسیرهای اصلی این بخش ساعاتی پیش به پایان رسید افزود : امروز با کمک ماشین آلات راهداری ، بنیاد مسکن و دیگر ادارات برفروبی روستاهای چماچا ، مژدهه ، کلاچ خندان ، شیخ محله و گیلده انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری ورس ، غلامرضا پورباقر در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه برفروبی تمام مسیرهای اصلی بخش مرکزی شفت ساعاتی پیش به پایان رسید افزود : امروز با کمک ماشین آلات راهداری ، بنیاد مسکن و دیگر ادارات برفروبی روستاهای چماچا ، مژدهه ، کلاچ خندان ، شیخ محله و گیلده انجام شد.

وی با بیان اینکه دیگر روستاهای بخش مرکزی شفت در روزهای گذشته برفروبی شده بودند افزود : بیشتر مسیرهای فرعی نیز با کمک مردم و دستگاها بازگشایی شده است.

بخشدار مرکزی شفت در ادامه با اشاره به اینکه اکثر روستاهای این بخش برقدار هستند افزود : امروز مشکل قطعی برق روستاهای کلاچ خندان ، جیرده و نهزم برطرف شد.

وی در پایان با بیان اینکه وضعیت عمومی برق در بخش مرکزی شفت خوب گزارش شده است تصریح کرد : رفع قطعی برق روستاهای مژدهه ، شیخ محله و سروان محله در حال انجام است و این روستاها به زودی برقدار خواهند شد.