فرماندار شفت با همراهی برخی از مسوولین این شهرستان از پروژه ساخت دیواره روستای ناصران بازدید کرد.

به گزارش ورس به نقل از روابط عمومی فرمانداری شفت  ، محمدرضا محسنی فرماندار شفت ، با همراهی بخشدار بخش مرکزی ،  رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و رییس اداره گاز این شهرستان از روند ساخت دیواره حاشیه رودخانه ی روستای ناصران بازدید کردند.

فرماندار شفت در حاشیه این بازدید با بیان اینکه بر اثر طغیان رودخانه راه ارتباطی ناصران قطع و گازرسانی و آبرسانی به این روستا مختل شده بود افزود: پس از ساخت دیواره ، لوله های گاز و آب از حاشیه آن عبور داده خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در سال گذشته  اجرای این دیوار سنگی محقق نشد افزود : با پیگیری های انجام شده و مذاکرات با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مدیرکل حوادث غیر مترقبه و استانداری گیلان امسال ۴۰۰ میلیون تومان از سرجمع تملک دارایی ها برای  این پروژه در نظر گرفته شده است .

محسنی با بیان اینکه مجری این پروژه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است افزود: طول این دیوار سنگی در حال ساخت ۱۵۰ متر است که بیش از ۵ متر نیز ارتفاع دارد.

وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی وعده داده است در صورت مساعد بودن شرایط جوی ۳ ماهه این پروژه را آماده کند و تحویل مردم منطقه دهد.

شایان ذکر است روستای ناصران در یک کیلومتری مرکز دهستان جیرده  قرار دارد و دارای ۸۱ خانوار و ۲۴۸ نفر جمعیت است.