کد خبر: 18225

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶ - ساعت: ۰۱:۱۶

بازدید فرماندار شفت از ساخت دیواره روستای ناصران

فرماندار شفت با همراهی برخی از مسوولین این شهرستان از پروژه ساخت دیواره روستای ناصران بازدید کرد.

به گزارش ورس به نقل از روابط عمومی فرمانداری شفت  ، محمدرضا محسنی فرماندار شفت ، با همراهی بخشدار بخش مرکزی ،  رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و رییس اداره گاز این شهرستان از روند ساخت دیواره حاشیه رودخانه ی روستای ناصران بازدید کردند.

فرماندار شفت در حاشیه این بازدید با بیان اینکه بر اثر طغیان رودخانه راه ارتباطی ناصران قطع و گازرسانی و آبرسانی به این روستا مختل شده بود افزود: پس از ساخت دیواره ، لوله های گاز و آب از حاشیه آن عبور داده خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در سال گذشته  اجرای این دیوار سنگی محقق نشد افزود : با پیگیری های انجام شده و مذاکرات با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مدیرکل حوادث غیر مترقبه و استانداری گیلان امسال ۴۰۰ میلیون تومان از سرجمع تملک دارایی ها برای  این پروژه در نظر گرفته شده است .

محسنی با بیان اینکه مجری این پروژه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است افزود: طول این دیوار سنگی در حال ساخت ۱۵۰ متر است که بیش از ۵ متر نیز ارتفاع دارد.

وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی وعده داده است در صورت مساعد بودن شرایط جوی ۳ ماهه این پروژه را آماده کند و تحویل مردم منطقه دهد.

شایان ذکر است روستای ناصران در یک کیلومتری مرکز دهستان جیرده  قرار دارد و دارای ۸۱ خانوار و ۲۴۸ نفر جمعیت است.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :2

 • سعید

  تاریخ : ۹ - آذر - ۱۳۹۵

  با سلام
  به مسئولین شهرستان عالم پرور و مسئول پرور شفت بفرمایید خودشان را خسته نکنند اگه قرار به کار کردن بود چند سال پیش باید جاده خاکی اسفناک و همین دیواره سنگی درست می شد/فاصله تا رشت ۱۳ کیلومتر و این همه عقب ماندگی عجیبه

 • آشنا

  تاریخ : ۹ - آذر - ۱۳۹۵

  کار کردن رو از مسئولین شرق گیلان یاد بگیرین