پاکسازی۱۴ هکتاری آببندان ملاسرای شفت بدون اعتبار ریالی
پاکسازی۱۴ هکتاری آببندان ملاسرای شفت بدون اعتبار ریالی

فرماندار شفت با اشاره به پاکسازی ۱۴ هکتاری آببندان ملاسرای شفت از گیاه مخرب سنبل آبی افزود : این پروژه بدون داشتن اعتبار و با بهره گیری از ظرفیت ها و استعدادها و هم افزایی و همگرایی دستگاه های اجرایی این شهرستان و استان انجام شد.

به گزارش  ورس به نقل از روابط عمومی فرمانداری شفت ، محمدرضا محسنی صبح دیروز از  مانور مشترک جمعیت هلال احمر ، آتش نشانی و آموزش و پرورش این شهرستان بازدید کرد .

وی در پایان این مانور در جمع دانش آموزان دبیرستان شهید مطهری شفت با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره پدافند غیر عامل و لزوم  استمرار آن افزود : ۲ تا ۸ آبان هفته پدافند غیرعامل است ؛ اما پرداختن به این موضوع  باید در طول سال ادامه داشته باشد.

فرماندار شفت با بیان اینکهپدافند غیرعامل هر اقدامی بدون به کار گیری سلاح و جنگ افزار است افزود : در۸ سال دفاع مقدس تجربه خوبی در این حوزه حاصل گردید که باید از آن بهره برد.

وی با اشاره به اینکه حوادث غیرمترقبه در گیلان زیاد است افزود: از ۴۱ حادثه غیر مترقبه احتمال وقوع ۳۴ حادثه  در این استان وجود دارد.

محسنی با اشاره به پاکسازی ۱۴ هکتاری آببندان ملاسرای شفت از گیاه مخرب سنبل آبی افزود :  این پروژه بدون داشتن اعتبار و با بهره گیری از ظرفیت ها و استعدادها و  هم افزایی و همگرایی  دستگاه های اجرایی این شهرستان و استان انجام شد.

وی در ادامه با اشاره به انتخاب استاندار گیلان به عنوان مدیر نمونه کشوری در حوزه پدافند غیر عامل افزود : گیلان نیز در این حوزه استان نمونه کشور شد.

شایان ذکر است در پایان این سخنرانی بیانیه ای با موضوع پدافند غیر عامل توسط یکی از دانش آموزان خوانده شد.

گزارش تصویری مانور پدافند غیر عامل در دبیرستان شهید مطهری شفت را ( اینجا ببینید )