جسد زنی که گفته می شود دیروز از روی پل آبنمای رودخانه جیرده این شهرستان به آب افتاده امروز صبح کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری ورس از شفت ، جسد زنی که گفته می شود دیروز  از روی پل آبنمای رودخانه جیرده این شهرستان  به آب افتاده  امروز صبح کشف شد. پیکر بی جان این زن که در فاصله کمی در پایین دست پل مذکور  پیدا شد ، پس از حضور مراجع انتظامی در جیرده به بیمارستان امام رضا(ع) شفت منتقل شده است و احتمالا با دستور قاضی به پزشکی قانونی منتقل می شود.

هنوز مراجع رسمی در مورد علت این حادثه اعلام نظر نکرده اند.

سرهنگ صداقت فرمانده نیروی انتظامی شفت در گفتگوی تلفنی با خبرنگار ما  در پاسخ به علت حادثه گفت : هنوز علت حادثه به صورت قطعی مشخص نشده است و قابل اطلاع رسانی نیست.

خبر تکمیلی :

سرهنگ علی صداقت در تشریح این خبر گفت:در پی مراجعه حضوری یکی از شهروندان به مقر انتظامی مبنی بر مفقودی شدن زنی ۶۵ ساله موضوع بلافاصله در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان شفت قرار گرفت.
وی ادامه داد:طی بررسی های به عمل آمده از خانواده گم شده مشخص گردید وی با خانواده خود اختلاف داشته است.
وی در این رابطه افزود:با تشکیل تیم امدادی و انتظامی و با حضور عوامل آگاهی جسد وی در کمتر از ۱۲ساعت در نزدیکی پل آب نمای جیرده در داخل رودخانه، با همکاری مردم منطقه کشف گردید.
سرهنگ صداقت در پایان اظهار داشت : جسد با هماهنگی مقام محترم قضایی جهت ادامه تحقیقات به بیمارستان منتقل شد و موضوع توسط پلیس در دست رسیدگی است و نتیجه اقدامات حاصله اعلام خواهد گردید.