وضعیت روشنایی معابر مسیرملاسرا – احمدسرگوراب مناسب نیست
وضعیت روشنایی معابر مسیرملاسرا – احمدسرگوراب مناسب نیست

فرماندار شفت با اشاره به اینکه وضعیت روشنایی معابر مسیر ملاسرا-احمدسرگوراب مناسب نیست افزود : شهروندان و مسافران با بروز مه و بارش باران های فصلی در این مسیر دچار مشکلات جدی می شوند و مسوولین اداره برق باید در این رابطه چاره اندیشی کنند.

mahmoodi1به گزارش پایگاه خبری ورس از شفت ؛ یونس محمودی صبح امروز در جلسه شورای ترافیک این شهرستان با بیان اینکه مباحث ترافیکی در شفت از اولویت خاص برخودرار است گفت: در آستانه حلول سال نو باید در جهت تسهیل آمد و شدها طرح های نو ارائه دهیم و زمینه راحتی مسافران را در داخل و خارج از شهرستان فراهم کنیم.

فرماندار شفت با اشاره به اینکه آمار تصادفات درون شهری در زمینه جرح و مرگ کاهش داشته است افزود: شهرداران و عوامل راهنمایی و رانندگی نقش ویژه ای در این امر داشته اند.

یونس محمودی با بیان اینکه ساماندهی احشام سرگردان از  موضوعات مهم شورای ترافیک است افزود : شناسایی و کنترل احشام از وظایف شهرداران است.

وی در ادامه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی را مهمترین وظیفه شهرداری ها دانست و افزود : حقوق شهروندی باید از جانب مسوولین و مردم رعایت شود و مردم و مسوولین باید مطالبه گر باشند.

محمودی با بیان اینکه آموزش موتورسوارن با استقبال خوبی در دهستان ها مواجه شده است افزود : این آموزش در ملاسرای شفت انجام شده است و ۱۲۰ کلاه ایمنی به صورت رایگان بین موتورسوارن توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه وضعیت روشنایی معابر مسیرملاسرا – احمدسرگوراب مناسب نیست افزود : شهروندان و مسافران با بروز مه و بارش باران های فصلی در این مسیر دچار مشکلات جدی می شوند و مسوولین اداره برق باید در این رابطه چاره اندیشی کنند.

این مقام مسوول در ادامه با بیان اینکه ۳۰۰ میلیون تومان برای روشنایی معبر اختصاص یافته است تصریح کرد : اگر به مسئله ، مشکل و معضل در زمان خود رسیدگی نکنیم با بحران مواجه خواهیم شد.

خبرنگار: حسن دلخوش نهزمی